Kombinujte zlato a stříbro stylově!

Všichni jsme slyšeli společný mýtus o módě: nikdy nemíchejte kovy. Staré pravidlo, že je přísně zakázáno nosit společně stříbro a zlato, je zastaralé.

Móda je hra, a hlavně by vás měla bavit – stejně jako to dělá Playamo casino uvítací bonus, který svým hráčům nabízí atraktivní uvítací bonusy a širokou škálu skvělých her.

Míchání zlata a stříbra vám dává možnost hrát si s různými styly a vzory a vytvářet tak jedinečný vzhled. Společné nošení zlata a stříbra pomáhá okořenit váš vzhled. Ve výsledku bude každá vaše další přednost zdůrazněna těmito dvěma drahými kovy. 

Při míchání vašich kovů je třeba vzít v úvahu několik věcí. Dodržování těchto tipů vám umožní užít si to nejlepší z obou kovů a stále vypadat dobře.

Kombinujte šperky s oblečením

Začněte s oblečením. Váš outfit určí nejen správné tóny, ale může vám také pomoci s výběrem šperků. 

Při míchání zlatých a stříbrných šperků často pomáhá soustředit se na několik oblastí těla. Krk, zápěstí a uši slouží jako perfektní „zóny“, na které se můžete zaměřit, pokud chcete smíchat zlaté a stříbrné kousky.

Když lidé nevhodně kombinují zlato a stříbro, je to obvykle proto, že v jejich vzhledu chybí symetrie. Výběrem šperků na podobné téma, design nebo velikost vytvoříte vyvážený vzhled, který úspěšně kombinuje vaše zlaté a stříbrné kousky. 

Při nošení více šperků v různých tónech zlata a stříbra se nezapomeňte zaměřit na jednu konkrétní oblast, která doplní váš outfit. 

Kombinace zlatých a stříbrných šperků je nakonec zábavná, energická a vytváří osobitý styl tak individuální a jedinečný jako vy. Dodržování několika jednoduchých pokynů udržuje určitý řád a rovnováhu ve vašem vzhledu a zároveň umožňuje vaší osobnosti vyniknout.