Kolik šperků byste na sobě měli nosit?

Nošení správných šperků na správných místech není vždy snadné. Příliš mnoho šperků současně působí přehnaně. Je docela pochopitelné, že nadměrné množství šperků je pro módní svět nepřijatelným “faux-pas”.

Nicméně faux-pas se zajisté nedopustíte při volbě playamo-online.casino, v jehož výběru her si určitě vyberete a nešlápnete vedle.

Ačkoliv není jasně stanoveno pravidlo, pokud jde o počet současně nošených šperků, existuje pár tipů, které vám pomohou při výběru správných šperků.

Pamatujte na příležitost

Příležitost, kam jdete, je při výběru vhodných šperků a jejich množství důležitým rozhodujícím faktorem. Například pokus směřujete do kanceláře, asi se vyhnete náramkům, protože by cinkaly a také vám ztěžovaly psaní.

Pokud plánujete jít na večerní akci, vyberte si jeden kus, který vynikne a dodá vašemu vzhledu šmrnc. K tomu bude zapotřebí nádherný náhrdelník, koktejlový prsten nebo pár lustrových náušnic.

Nepřežeňte to

Nedovolte, aby vaše šperky odváděly pozornost od vašeho oblečení a vás samotných. Při výběru šperků byste si měli vždy položit otázku, zda šperky podtrhnou nebo zhorší váš přirozený vzhled a také váš outfit.

Je velmi důležité mít na paměti, že šperky, které si vyberete, musí doplňovat váš vzhled a dodávat mu eleganci.

Doplňte šperky vaše oblečení

Musíte sladit své šperky s outfitem a druhem jeho materiálu. Například robustní šperky obvykle nejdou dobře s tenkým hedvábím. Také malé tenké řetízky na vašem náhrdelníku budou vypadat divně s oversize svetry.

Přemýšlejte o výsledném efektu

Než se skutečně rozhodnete pro správné šperky, musíte vždy myslet na atmosféru a efekt, který chcete vyvolat. Pokud plánujete bohémský vzhled, můžete vždy nosit více šperků současně.

Zatímco pokud plánujete vypadat elegantně a střízlivě, musíte se držet dál od mnoha šperků a hledat minimalistický vzhled.